چشم انداز شرکت گلبهار زاینده رود

شرکت خدماتی ، بهداشتی و درمانی گلبهار زاینده رود به شماره ثبت 881 و شناسه ملّی 10260148469 در تاریخ 13/10/1382 تاًسیس و با سرمایه اولیه یکصد میلیون ریال و یک هزار سهم فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با کادر مجرب و کارآزموده ، ضمن کسب مجوز از اداره کار و امور اجتماعی استان اصفهان و همچنین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، کار تامین نیروی انسانی پشتیبانی در کارخانجات و سازمان های دولتی و تامین نیروی پزشکی و پرستاری در درمانگاه های تابعه دانشگاه علوم پزشکی و صنایع دفاع منطقه اصفهان را به عهده داشته است.

شرکت گلبهار زاینده رود در سال 1392 با تاسیس درمانگاه شبانه روزی عمومی گلبهار واقع در شهرک شهید کشوری توانست ضمن ارائه خدمات سطح 1 و 2 درمان سرپایی به مردم محلّی فضایی به مساحت 49متر مربع جهت تاًسیس داروخانه تمام وقت به طور رایگان در اختیار موسس قرار دهد تا پوشش ارائه خدمت سرپائی در آن ناحیه از شهر اصفهان تکمیل شود. کسب درآمد مشروع از طریق ارتقاء بهره وری و تکریم ارباب رجوع داخلی(کارکنان) و ارباب رجوع خارجی(مراجعین) و صرفه جویی در هزینه های زائد از اهداف این شرکت بوده است که به لطف خداوند همواره در این راه موفق و سربلند گام برداشته ایم.

به امید بهروزی ، بهورزی و سعادتمندی روز افزون...

طراحی سایت توسط میهن رایان

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گلبهار زاینده رود می باشد.

و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. 

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه