سلامت یکی از مهم ترین ارکان پایداری و ثبات اجتماعی در جوامع امروز است و به طور مستقیم و غیر مستقیم بر دیگر ارکان و عوامل ثبات و پایداری اجتماعی و پیشرفت و توسعه جامعه اثر می گذارد. سلامت جامعه عبارت است از رضایتمندی جامعه و مردم از شرایط و موقعیتی اطمینان بخش که بتوانند سالم زندگی کنند.

واگذاری خدمات بهداشتی درمانی یا همان امر برون سپاری به بخش خصوصی می تواند گامی در جهل نیل به : ارتقاء سلامت جامعه، اشتغال زایی، در دسترس بودن و کیفیت خوب خدمات سلامت باشد. شرکت گلبهار زاینده رود در بخش خدمات درمانی و بهداشتی همراه با کادر مجرب پزشک، پرستار، مامائی و پرسنل کارآزموده انجام امور پشتیبانی، تامین نیروی تخصصی مورد نیاز در امور درمان سرپایی و بستری، اداره درمانگاه های شبانه روزی، بخش های درمانی و پاراکلینیکی بیمارستان را عهده دار می شود.

در امور محوله به این شرکت،یمانکار متعهد می شود لوازم، مواد و تجهیزات مصرفی و نیروی انسانی مورد نیاز را تامین نموده و ارائه خدمات مورد تعهد وقفه ای صورت نگیرد.

کلیه افراد قبل از به کار گیری به حراست شبکه بهداشت مورد نظر معرفی شده و پس از گزنیش توسط آن اداره، جهت دریافت برگ عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد به اداره تشخیص هویّت و مرکز بهداشت سراسر استان معرفی خواهند شد.

 ارتقاء کیفیت، افزایش بهره وری و تکریم ارباب رجوع را با ما تجربه کنید!

گلبهار زاینده رود

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobosdfsdfsrtis, Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis.

وبگاه: smartaddons.com

طراحی سایت توسط میهن رایان

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گلبهار زاینده رود می باشد.

و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. 

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه